שולחנות מתקפלים

איך הפכו שולחנות מתקפלים ללהיט בענף האירועים?

במרוצת השנים הפכו השולחנות המתקפלים לאחד מאבזרי החובה בהפקת אירועים וכנסים למגזר הפרטי והעסקי כאחד. ניסיוננו מלמד כי מרבית האירועים והכנסים המתקיימים ברחבי הארץ אינם ערוכים או מתוכננים כראוי – דבר הגורם למארחים השונים לאלתר בדחיפות שולחנות או כסאות מתקפלים בעיצומה של החגיגה. הסיטואציה המביכה גורעת מעצם חוויית האירוע עבור כלל האורחים ומעידה על תפקוד לקוי וחוסר מקצועיות של המארח – דבר אשר נוכל למנוע בקלות באירוע שלך. הודות לצוות המומחים שברשותנו, ביכולתנו ליצור מגוון רחב של שולחנות מתקפלים בעיצוב אישי לצרכים שונים: שולחנות מתקפלים לבתי מלון, שולחנות מתקפלים למוסדות, שולחנות מתקפלים לבתי כנסת ושולחנות מתקפלים לאירועים רבים. כל שעלייך לעשות הנו לומר לנו את המידות הרצויות, הצבע המועדף עלייך ומאילו חומרי גלם היית רוצה שניצור עבורך את השולחן המתקפל.

 

איך בוחרים שולחנות מתקפלים?

על-מנת שנוכל ליצור עבורך את השולחן המושלם, על צוות המומחים שלנו לדעת מספר פרטים רלוונטיים אודות האירוע שלך, כגון: מה הוא סוג האירוע? היכן יתקיים האירוע? האם בטבע? האם בחלל סגור? כמה מוזמנים יש? ושאלות נוספות בסגנון זה. לאחר שווידאנו שיש ברשותנו את כל הפרטים הנחוצים, צוות המומחים שלנו יוכל ליצור עבורך את השולחן המתקפל בהזמנה ובעיצוב אישי שלך. כמו-כן, ניתן לבחור שולחנות או כסאות מקטלוג החברה, לדוגמה – שולחנות מתקפלים בעלי עמידות שחיקה גבוהה הנעשית בעבודה אינטנסיבית אשר יעניקו לך מערכת רגליים חזקה ונוחה לתפעול, השולחנות מגיעים במגוון צבעים, מידות וצורות בהתאמה.

 

אתם מעניקים אחריות?

כלל לקוחותינו המרוצים נהנים מתעודת אחריות ארוכת טווח למשך שנים ארוכות, וזוכים מאתנו לשירות אישי ומקצועי לכל אורך הדרך מרגע יצירת הקשר. צוות העובדים המסור שלנו יעמוד לשירותך בכל שאלה ובכל עניין. האחריות המוענקת לך מאתנו הינה ייחודית לחברת מנחמיה בע”מ, יש לך את האפשרות לשפץ או לחדש את הדגמים שברשותך גם לאחר שנים ארוכות.

 

למה יותר משתלם להזמין שולחנות מתקפלים מרהיטי מנחמיה בע”מ?

אחד החסרונות הבולטים בהזמנת מוצרים מחו”ל הינה איכות ירודה או במקרה הטוב – בינונית. הפיתוי לרכישת מוצרים מחו”ל קיים בכל תחום ובכל מישור. השאלה המתבקשת היא מהי התמורה ביחס לכספך. כידוע, הזמנת סחורה מחו”ל, בעיקר זו המגיעה מארצות המזרח, עשויה להתעכב מעל 90 ימי עסקים. ברוב המקרים, הזמנת המוצרים המגיעים מחו”ל לא כוללת את האפשרות של שיפוץ או חידוש הריהוט כפי שיש ביכולתנו להעניק לך במעמד הרכישה.

 

יתרונות נוספים ברכישת שולחנות מתקפלים מאת רהיטי מנחמיה בע”מ

כל השולחנות והכסאות המיוצרים במפעלנו הנם תוצרת ישראלית ברמה האיכותית ביותר. בזכות חומרי הגלם הרבים הקיימים ברשותנו, באפשרותנו ליצור שולחנות מתקפלים ברמה הגבוהה ביותר בדגש רב על עיצוב ונוחיות מירבית. אחד מחומרי הגלם האיכותיים המצויים במפעלנו הנו אלומיניום המעניק גמישות ומראה ייחודי. במידה וברצונך אספקה נוספת, אנו ניצור עבורך את אותו הדגם שהזמנת מאתנו בהתאם לדרישתך. אנו מזמינים אותך לעיין בקטלוג החברה המופיע באתר ולהתרשם מהמגוון הרחב של שולחנות המיוצרים במפעלנו.

אודות המחבר