כסאות לבתי כנסת

האם ניתן לעצב כסאות לבית כנסת?

כסאות המיועדים עבור כלל המתפללים בכתליי בית הכנסת מיוצרים לרוב כמעט באופן זהה כמערכות ישיבה אחידות העשויות עץ טבעי אשר לעתים משולבות עם חומרי גלם נוספים. באפשרותנו לעצב כסאות ומערכות ישיבה המיועדות עבור כל באי בית הכנסת. כמו-כן, ניתן לעצב מקומות ישיבה נוספים, כגון: כסא “אליהו הנביא”. באפשרותנו לעצב עבורך בהתאמה אישית מערכות ישיבה וכסאות לבית כנסת ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר שהכרת עד כה תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים והנקיים ביותר של בית הכנסת.

 

עבור מי מיועדים כסאות לבית כנסת?

כסאות לבית כנסת מיועדים בין השאר להכיל מסות רבות של מתפללים בעיקר בחגים. בראש השנה לדוגמה, כמיליון ורבע אנשים, נשים וילדים יגיעו לבתי הכנסת על מנת להתפלל.

מנתונים של “מקדש מעט”, כסאות לבית כנסת נמצאים בשימוש בין עשרת אלפים וחמש מאות (10,500) בתי כנסת המפוזרים ברחבי הארץ. בית הכנסת הגדול ביותר בישראל השוכן בירושלים מכיל כ-3,000 מקומות ישיבה. בנוסף, כ-200 בתי כנסת נבנים מדי שנה, וכ-50 ישיבות חדשות נפתחות. מנתוני “דפי שופר”, מניין האירועים המתקיימים מדי שנה בבתי הכנסת נאמד כ-30 אלף שבתות חתן, כ-40 אלף שבתות בר-מצווה וכ-50 אלף בריתות.

 

היכן כדאי לקנות כסאות לבית כנסת?

ובכן, כדאיות היא שאלה מורכבת, משום שמה שיהיה כדאי לאחד, לאו דווקא ייראה משתלם לאחר – ולהיפך. על כן, מתוך היכרות עם הצרכים האמיתיים של המתפללים, אנו ברהיטי מנחמיה בע”מ מתייחסים אל נושא העיצוב בכלל והנוחיות בפרט עבור כלל המתפללים ברצינות רבה ובמקצועיות אדיבה ויסודית, מתוך שאיפה רצופה לספק לך את הפיתרון שהכי מתאים לצורך הספציפי שלך, במטרה למצוא את האפשרות המשתלמת ביותר עבור בית הכנסת עבורו מתבצעת ההזמנה. בנוסף, אנו נעניק לך שירות אישי ומיומן מצוות המומחים שלנו במידה ותצטרך לשפץ או לחדש את הדגם אותו בחרת מתוך קטלוג האתר או דגם המעוצב על-ידך.

 

טיפ חשוב: אסור לוותר על האחריות

כסאות המיוצרים במפעלנו עבור שימוש בית הכנסת מיועדים עבור כל מבקרי בית הכנסת. לכן, החשיבות לאחריות הניתנת לך מאתנו הינה יקרה מפז. לאחר שבחרת את הדגם הרצוי המופיע בקטלוג החברה או לאחר שעיצבת את הכסאות עם טובי המומחים שלנו, אנו נעניק לך תעודת אחריות למשך שנים ארוכות המאפשרת לך ליצור עמנו קשר בכל זמן נתון. מרגע רכישת הכסאות, צוות העובדים המסור שלנו ישמח לעמוד לרשותך בכל עת ולהעניק לך את הטיפול הדרוש במידת הצורך.

 

היכן ניתן לראות דגמים של כסאות לבית כנסת?

באפשרותך לגלוש ישירות לקטלוג המקוון שלנו באתר האינטרנט ולהתרשם מהמבחר השופע של דגמי כסאות המיועדים לבאי בית הכנסת. כמו כן, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת ונציגינו המסורים ישמחו לתת לך את כל המידע אודות הדגמים המופיעים בקטלוג האתר, כמו-כן נשמח לתת לך מענה ולשמוע את דעתך. אנו מזמינים אותך לגלוש בקטלוג האתר ולהצטרף עוד היום אל מעגל לקוחותינו המרוצים. וכל שעליך לעשות על מנת שתוכל ליהנות מעסקה אטרקטיבית במיוחד עבור כסאות לבית כנסת, הוא להתקשר!

אודות המחבר