כסאות לאולמות אירועים

מה רצוי לדעת לפני קניית כסאות לאולמות אירועים וכנסים?
מעבר לעובדה שקיימים מעל 700 אולמות אירועים – כל אירוע שונה מרעהו. אין שני אירועים או כנסים הזהים זה לזה, ולכן אנו מציעים לך לקחת לתשומת ליבך מספר פרמטרים חשובים מאוד, כגון: סוג וגודל אולם האירועים, סוג האירוע או הכנס, כמות המוזמנים ותקציבך. ברשותנו מעל עשרות דגמים איכותיים של כסאות המוצגים בקטלוג האתר. כמו-כן, באפשרותך לעצב דגמים של כסאות בסיוע צוות המומחים שלנו. אנו מזמינים אותך להתייעצות עם טובי המומחים בענף הייצור אשר ילוו אותך מרגע יצירת הקשר על מנת שנוכל ליצור עבורך כסאות לאולמות אירועים וכנסים בהתאם לבקשתך ולפרמטרים הרלוונטיים במתן דגש על איכות ונוחיות הכסאות

מדוע לא מומלץ לשכור כסאות לאולמות אירועים וכנסים?
בכל אירוע בממוצע יש כ-200-300 מוזמנים. כמעט כל אולם אירועים מפיק בין 150 ל-250 אירועים בשנה – תלוי כמובן בתכלית ומטרת אולם האירועים. כל שעליך לעשות הוא לתאר לעצמך כנס המתקיים באולם אירועים אשר הוזמנו אליו משקיעים ולקוחות פוטנציאלים וכל שזכור להם הנו חוויה רעה אשר נגרמה – ולו רק בשל חוסר נוחות. כעת, נוסיף סיטואציה בה חלק מאותם מוזמנים מחליט לפתע לקום וללכת. מעבר לפגיעה בתדמית של אולם האירועים והכנס עצמו, זה אולי מפתיע לגלות שחוסר נוחות שכזה הוא אחת הסיבות המרכזיות לכך שדמויות מפתח עוזבות כנסים מוקדם.

מהם המחירים של הדגמים המופיעים בקטלוג האתר?
הודות לתעשיית האירועים המגלגלת מעל כ-10 מיליארד ש”ח בשנה, קיימת קשת רחבה של אירועים וכנסים מכל הסוגים ובכל סדר גודל. באפשרותך לבחור דגם מתוך קטלוג האתר או לעצב דגם פרי דמיונך. המחירים עשויים להשתנות מדגם לדגם וכל מחיר הנו פונקציה של מספר מרכיבים, כגון: סוג חומרי הגלם מהם ניצור עבורך את הדגמים, מספר הדגמים שניצור (כמות), האם ייצור הדגם הנו מעוצב בהתאמה אישית או דגם מתוך קטלוג האתר ומרכיבים נוספים הנלקחים בחשבון.

מה הדרך הטובה ביותר לבחור כסאות לאולמות אירועים וכנסים?
אנו מציעים לך אחת מ-2 האפשרויות הבאות: אפשרות ראשונה הינה לגלוש ישירות לקטלוג הריהוט המקוון שלנו ולבחור מתוך עשרות הדגמים המרהיבים את הדגם שמצא חן בעיניך יותר מכל. ראוי לציין כי כל הדגמים המופיעים בקטלוג הנם תוצרת ישראלית המיוצרת על-ידי טובי המומחים בענף הייצור. אפשרות שנייה הינה לעצב בכוחות עצמך כסאות לאולמות אירועים וכנסים בהתאם חזונך, בקשתך ותקציבך בסיוע צוות המומחים המסור שלנו.

מהם היתרונות בקניית כסאות לאולמות אירועים וכנסים אצל רהיטי מנחמיה?
הדבר החשוב ביותר בהפקת אירועים וכנסים הנו חווית כלל המוזמנים הבאה לידי ביטוי בנוחיות ובהנאתו של כל מוזמן ומוזמנת – דבר המשפיע ישירות על הפקת אירועים או כנסים בעתיד. אנו מבינים היטב מה נדרש מאתנו כדי לספק לך את המוצר האיכותי והטוב ביותר, ומכאן החלטתנו לאחר הבנה מעמיקה את השוק ליישם את 5 העקרונות החשובים באמת: נוחיות, עיצוב, אחריות, הגדלת כמויות וזמני אספקה. מגוון דגמים הממתינים לך בקטלוג האתר ממש כעת, או שביכולתך להתקשר עכשיו למוקד ההזמנות להתייעצות חינם, אנו נשמח לתת לך את כל הפרטים הרלוונטיים אודות כסאות לאולמות אירועים וכנסים!

אודות המחבר