אודות

קצת עלינו

רהיטי מנחמיה בע”מ מציעה מבחר רחב של מוצרי ריהוט ופתרונות עיצוב לקהל יעד מגוון. כמפעל וותיק ומנוסה, ההתמחות שלנו היא בייצור פרטי ריהוט בהתאמה אישית, תוך הקפדה על מענה זמין ועל אספקה מהירה. רהיטי מנחמיה בע”מ עומדת מאחורי מוצריה ומספקת עבורם אחריות מקיפה.

אנשי המקצוע של רהיטי מנחמיה בע״מ מתמחים בייצור ריהוט מוסדי לבתי מלון, אולמות אירועים וכנסים, מוסדות ציבור, בתי כנסת ועוד.

הרהיטים המיוצרים במפעל מציגים יתרונות חשובים עבורך:

  • שירות אישי
  • אחריות מלאה
  • אספקה מהירה
  • עיצוב בהתאמה לצרכים ולחזון האסתטי שלך
  • שימוש בחומרי גלם מקומיים המבטיח איכות שאין לה תחרות

תהליך העבודה אצלנו מלווה בבקרת איכות קפדנית עד לקבלת מוצר מוגמר. מלבד זאת, זמני האספקה מתואמים מולך מראש והרהיטים מיוצרים בסטנדרט בין-לאומי מחמיר.

כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

המפעל עתיר הידע שלנו מתמחה בתכנון וייצור רהיטים עבור עסקים, ארגונים ומוסדות בישראל בפרט – וברחבי העולם באופן כללי. באפשרותנו להתאים את המוצרים לצרכים שלך בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ובמקביל לכך איננו תלויים בכל גורם חיצוני לטובת תכנון וייצור הרהיטים. מתחילתו ועד סופו, מתנהל התהליך מול נציג מטעמנו בלבד – החל בתכנון הארגונומי, דרך העיצוב הוויזואלי ועד הייצור והגימור הסופי.

במקביל לכך, אנשי המקצוע מטעמנו מתמחים גם בצביעה מחדש של כיסאות במגוון טקסטורות ובחידוש הטקסטיל עם מבחר עצום של בדים וצבעים איכותיים.

כמו כן, אנו מקפידים לשתף פעולה עם מהנדסים ומעצבים תעשייתיים ומעדכנים את רשימת החומרים האיכותיים כך שיתאימו לתקנים המודרניים הנהוגים בתחום – ועל מנת שיתאימו לצרכיך. כתוצאה, רהיטים מתוצרתנו הנם בעלי עמידות גבוהה בפני שחיקה ומותאמים גם לשימוש רצוף ולעבודה אינטנסיבית.